Aruba Kartal Plajı (Eagle Beach Aruba) – Aruba Gezilecek Yerler

0

Aruba Kartal Plajı (Eagle Beach Aruba) – Aruba Gezilecek Yerler

Aruba Kartal Plajı (Eagle Beach Aruba) – Aruba Gezilecek Yerler, Aruba’daki Eagle Beach, adadaki en nefes kesici kumsallardan biridir.Eagle Beach, Aruba’nın en geniş plajına ve bozulmamış ve yumuşak beyaz kumları ile ünlüdür.Eagle Beach, açık, köpüklü Karayipler, geniş otopark, gölgeli piknik alanları, bazı kulübe ve çeşitli motorlu su sporları sunmaktadır.

2017 yılı Tripadvisor sitesinde dünyadaki en iyi plajlar listesinde 3.ncü seçilmiştir.

Yılda birkaç ay Aruba Eagle Beach, kaplumbağa yuvalarını korumak için kırmızı ve beyaz işaretlerle noktalanmıştır. Kaplumbağalar çoğunlukla günbatımı ve geceleri kuluçka ederler.Deniz kaplumbağalarının dört türü Aruba’da yuvalanır – Leatherback, Loggerhead, Green ve Hawksbill. Kaplumbağalar yuvalarını adadaki herhangi bir yere taşıyabilir, ancak çoğu yuva Aruba’daki Eagle Beach’te bulunur.Her yuvada 80 yumurta bulunur. Kuluçkahanelerin, kum ve dalgaları fethetmek için okyanusa doğru yol bulmalarını izlemek, Aruba’da eşsiz bir tatil deneyimidir.

Aruba’daki düşük katlı otellerden birkaçı yakındadır ve yolun hemen karşısındadır; Bazıları kabanalar ve misafirler için salonlar sağlamaktadır. Aruba’daki Paskalya haftasında her yıl, yerel aileler kamp yapma geleneğinden dolayı çadırları kıyı şeridinde kurarlar.

Kartal Sahili ayrıca, Aruba’daki en çok fotoğraflanmış ve ünlü fofoti ağaçlarının ikisine de ev sahipliği yapıyor ve marka silueti Karayipler yönündedir.Bu ağaçlar, çeşitli Aruba reklam kampanyalarında benzersiz ve oldukça tanınabilir özelliklerle oynuyor.Ağaçlar, bu bozulmamış Aruba plajının düğün fotoğrafları oturumları ve turistik çekimler için bir zemin olarak hizmet etmek için oldukça popülerdir.

Hafta sonları Aruba plajı tenis fanatiği Eagle Beach’in tozlu beyaz kumlarında tenis oyunlarını oynuyor.Bu popüler yerel sporu izlemek ve katılmak çok eğlenceli.

Türkurist – Türk Turist
Türkurist – Türk Turist : Mobil Uygulaması Tanıtım Sayfası

Share.

Leave A Reply