Kiev Uluslararası Ekonomi Forumu, 6-7 Eklim 2016, Kiev

0

6-7 Ekim 2016 tarihlerinde Ukrayna’nın başkenti Kiev’de Kiev Uluslararası Ekonomi Forumu düzenlenecektir. Ukrayna Sanayici ve Girişimciler Birliği, Ukrayna İnovatif Kalkınma Derneği ve K-Fund V. Hmelnitski Vakfı ortak organizasyonunda yapılacak olan forum kapsam, katılımcı profili ve içerik olarak Ukrayna’da gerçekleştirilen en önemli iş etkinliğidir.

Birçok ülkeden çokuluslu şirketler ve bankacılık – finans kurumlarının üst düzey yöneticileri, uluslararası kuruluş temsilcileri ve iş insanlarından oluşan yüzlerce seçkin katılımcıyı bir araya getiren Kiev Ekonomi Forumu yeni iş bağlantıları kurmak ve mevcut ileitşim ağını genişletmek, üçüncü ülke şirketleri ile Ukrayna pazarına yönelik projeler geliştirmek açısından katılımcılarına önemli imkanlar sunmaktadır. Forumun Türkiye iş ortaklığını DEİK üstlenmektedir.

Kiev Ekonomi Forumu’na katılım koşulları, kayıt formu ve diğer bilgiler www.forumkyiv.org adresinde yer almaktadır. Ulaşım ve konaklama işlemleri katılımcılar tarafından gerçekleştirilecektir.

Türkiye’den yeterli sayıda katılım olması halinde, şirketlerimizin ikili görüşme ve tanıtım çalışmalarını yapabilecekleri özel bir salonun ayrılması konusunda organizasyon komitesi ile anlaşma sağlanmıştır. Bu çerçevede, katılmak isteyen firmalarımızın DEİK’e (İlgili: Elnur Osmanov, Tel: 0212 339 50 67, E-mail:eosmanov@deik.org.tr) bilgi vermeleri önem taşımaktadır.

Share.

Leave A Reply