Goodbarber – Mobil Uygulama Geliştirme Hakkında

2

Öncelikle bu konuyu yazma gereği duydum çünkü Türkiye’de bu platformu kullananlara olacaktır. Türkiye ofisleri de sanırım açıldı ve bir bayan Hazal Celik Türkiye operasyon ve satışlarını yönetiyor.

Bu platformu bende kullandım . arayüz ve diğer hizmetleri hoş neredeyse her şeyi özelleştirebiliyorsunuz fakat şu eksikliklerini gözden kaçırmayın.

Menülerdeki simgeleri renklendirebiliyorsunuz fakat mesela ne bileyim ülke bayrağı ekleyeceksiniz kesinlikle müsade etmiyor renksiz ekle sonra tek renk yap diyor diyor . renkli bir simge varsa bu platformu denemeyin !

Sonra 100 den fazla menü yapısına izin vermiyor. Bana özel olarak vermişlerdi bu hakkı sonra kendileri düşürmüş 4 ay proje yazdım fakat sonra yapamıyoruz siz bizim kaynaklarımızı tüketiyorsunuz falan dediler paranızı iade edelim dediler bende 4 ayım nolcak emeklerim nolcak kusura bkamyın dediler paramı iade edip projemide sildiler doğal olarak ! Şu an appmachine kullanıyorum NO LIMIT !

Sonrasında mağazada uygulamam var bir içerik ekliyorum tamam yandınız Android sistemde program açılmıyor. Defarlarca söyledim çözüm yok.

ve onlarcası.

Siz siz olun arayüze takılmayn kendiniz yapabiliyorsanız yapın yoksa Appmachine gibi sağlam platformlardan destek alın.

Saygılar,

Share.

2 yorum

  1. Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim ben şuanda büyük bir projem için bu platformu seçmiştim ve tüm herşey hazır yeni ofisin tadilatını bekliyordum taki yazınızı okuyana kadar. Tekrardan göz geçireyim. Çok teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için. Sağlıcakla kalın iyi çalışmalar

Leave A Reply